Yenilenen Download Manager ile 3 Kat Hızlı İndirin!

Yenilenen Download Manager ile 3 Kat Hızlı İndirin!

Android mobil cihaz platformunda en çok tercih edilen dosya indirme yöneticilerinden bir tanesi olan Download Manager for Android, tamamen güncellenerek bir çok yeni özelliğe ve yepyeni bir arayüze kavuştu. Eski versiyonuna göre çok büyük değişim geçiren uygulama artık çok daha güçlü ve etkili.

Download Manager for Android uygulaması gelen güncelleme ile birlikte;

  • Yeni arayüz
  • Daha hızlı indirme
  • İçerik yöneticisi
  • Sekme desteği
  • Medya oynatıcısı

gibi yeni özelliklere kavuştu. 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan uygulama sayesinde istediğiniz her şeyi Android telefon ve tabletlerinize indirebiliyorsunuz. Üstelik normal indirme hızının 3 katına yaklaşık bir hızla indirme yapmanızı sağlayan Download Manager, tıpkı bilgisayarlarmıza kullandığımız dosya indirme yöneticileri gibi çalışıyor.

Özelliklerini ve fonksiyonlarını saya saya bitiremeyeceğim Download Magaer for Android uygulaması ile ister küçük ister büyük tüm dosyaları indirebilmeniz mümkün. Dosya indirmekle sınırlı kalmayan uygulama medya oynatıcı ve web sitelerini açma gibi özellikler sayesinde sadece dosya indirdiğiniz bir araç olmaktan çıkarak, günlük yaşamınız içerisinde sürekli kullanabileceğiniz bir araç haline geliyor.

Android akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde daha önce Download Manager uygulamasını denemediyseniz, tamamen yenilenen arayüz ve özellikleriyle şimdi tam vakti. Uygulamayı indirmek için alttaki indirme bağlantısını kullanabilirsiniz.

YORUMLAR