Yerli Korku Oyunu No70: Eye of Basir İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Yerli Korku Oyunu No70: Eye of Basir İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Yerli oyun geliştiricisi Oldmoustache tarafından geliştirilmeye devam edilen No70: Eye of Basir için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Gamescom'da da büyük ilgi gören yapım, yeni videosuyla da alkış almayı başardı.

2015 yılında ortaya çıkan No70, Türk oyuncuları başta olmak üzere, bütün oyuncuların dikkatini çekmeye devam ediyor. Türkçe dil desteği ve seslendirme sunmasının yanı sıra grafikleri ve oynanışıyla da dikkat çekmeyi başaran korku oyunu, geçtiğimiz günlerde katıldığı Avrupa'nın en büyük oyun fuarı Gamescom'da da büyük ilgi görmüştü. Nisan 2015'te Steam Greenlight oylamasında yeterli oyu olarak Steam'e de eklenen oyunun çıkmasına ise çok az bir süre kaldı.

Oyun için yayınlanan son videoda No70'in atmosferine dair ayrıntılı bilgiler edinebiliyoruz. Bunun yanı sıra oynanışı da daha yakından görebiliyoruz. Bugüne kadar gördüğümüz diğer videoları ve ayrıntıları da üst üste ekleyince, ortaya tadından yenmeyecek bir yapımın çıkacağını şimdiden söylemek zor değil. Yayınlanan o videoyu ise hemen aşağıdan izlemeniz mümkün. İyi seyirler!

Onlarca Ödül Alan Yerli Oyun Hocus. Artık Ücretsiz!

Playstation ve Xbox'a Çıkan İlk Türk Oyunu Bard's Gold'un Çıkış Tarihi Açıklandı

Türk Yapımı RPG Oyunu Overfall Steam Üzerinde Yayınlandı!


YORUMLAR