Yeterince Oyuncu Öldüğünde Kendini Kapatan Oyun The Flock Geliyor

Yeterince Oyuncu Öldüğünde Kendini Kapatan Oyun The Flock Geliyor

21 Ağustos’ta piyasa çıkacak olan korku oyunu The Flock ilginç bir özelliğe sahip. The Flock, 215 milyon kişi öldüğünde kendini kapatacak ve satışı da durdurulacak.

The Flock isimli oyun çevrimiçi bir oyun. Korku oyunu olarak tanımlanabilen The Flock’un en önemli özelliği sürekli oynanamayacak olması. The Flok yeterince oyuncu oyunda hayatını kaybettiğinde duracak ve bir daha çalışmayacak ve piyasadan da kalkacak. The Flock’un bu şekilde kendini imha etmesi için ölmesi gereken oyuncu sayısı ise 215 milyon 358 bin 979. Oldukça absürt bir rakam değil mi?

Asimetrik takım çarpışma altyapısına sahip olan The Flock insanoğlunun görünmeyen korkunç canavarlara karşı yapacağı ölüm kalım mücadelesini anlatıyor. Her takım oyunda kendisine verilen görevleri tamamlamaya çalışıyor.

Oyunu hemen çıktığında edinmek ise çok önemli çünkü oyun sonsuza kadar devam etmiyor. Belli miktarda oyuncu oyunda hayatını kaybettiğinde The Flock’u alıp oynamak mümkün olmayacağı gibi her geçen gün oyunun yayında ve piyasada kalması süresi de buna paralel olarak azalıyor.

Belli bir süre içerisinde oyun kendini yeni oyunculara kapattıktan sonra oyunda sağ kalan varsa, onlar da ölene kadar devam eden oyun bir kişi kalana kadar oynanabilecek ve o oyuncu da hayatını kaybettiğinde bomboş bir oyun alanı kalacak.

İşte oyunun kısa bir tanıtımı:

Korkacağımızı Bildiğimiz Halde Neden Korku Oyunlarına Bu Kadar Düşkünüz?

iOS İçin En İyi 6 Korku Oyunu

Android İçin En İyi 12 Korku Oyunu

YORUMLAR