YouTube Rewind 2016 Yayınlandı, Kaçırdığınız Her Şey Bu Videoda

YouTube Rewind 2016 Yayınlandı, Kaçırdığınız Her Şey Bu Videoda

YouTube oldukça fazla kanaldan oluşan bir içerik yapısına sahip, dolayısıyla her şeye yetişmek ve izleyebilmek mümkün olamıyor. Bu yüzden yılsonuna doğru geleneksel YouTube Rewind videoları yayınlanıyor.

Geçtiğimiz birkaç yılda olduğu gibi, YouTube Rewind 2016’da kaçırmış olmamız muhtemel viral videolar, şarkılar ve önemli olayların toplu bir “potpurisini” yayınladı. Bu video demeti arasından hatırladığınız ya da hiç rastlamadığınız çalışmaları görebilirsiniz. Tanıdık video kliplerin yanı sıra, 9to5 Google’ın haberine göre bu sezon 77 farklı YouTuber’ın kanallarından seçilen videolar 7 dakikaya yakın bir “klipler geçidi” halinde sunuluyorlar. Arada Google’ın bu sene büyük sükse yapan Google Pixel cihazlarına da gözünüz takılabilir.

Kısaca YouTube Rewind 2016 videosunda yok, yok. Aşağıda hem 7 dakikalık videoyu hem de bir klip arkası çalışmasını izlemeniz mümkün. Ardından bu linkte yer alan YouTube Rewind testi,hangi klipte ne vardı veya neyi ifade ediyordu kendinizi sınamanız için sizi bekliyor. 

YouTube Rewind 2014 Yayınlandı

YouTube Rewind 2013 -YouTube Fenomenleri

YouTube Yine Bombayı Patlattı - Rewind 2015

YORUMLAR