Youtube Video Bulanıklaştırma Özelliğini Aktif Hale Getirdi

Youtube Video Bulanıklaştırma Özelliğini Aktif Hale Getirdi

Dünyanın en çok sevilen video platformu Youtube, kanal sahiplerinin çok hoşuna gidecek yeni bir özelliği aktif hale getirdi.

Youtube, dünya üzerinden isteyen herkesin video yükleyebileceği bir platform. Ücretsiz olmasından ve büyük bir video arşivi bulunmasından dolayı çok sevilen internet sitesi, video yayımcılarının işini kolaylaştıracak yeni bir özelliği aktif hale getirdi.

Bildiğiniz üzere Youtube'a video yüklediğinizde geliştirici seçenekler olarak ayrılan bir kısım bulunuyor. Bu kısım sayesinde videolarınızı düzenleyebiliyor ve dilerseniz altyazı ekleme işlemlerini de yapabiliyorsunuz. Fakat çok gelişmiş bir yönetici paneli olmadığı için çoğu Youtuber bu özelliği pek tercih etmiyor. Youtube ise kendi video düzenleme bölümünü adeta bir video düzenleme programına çevirmek istiyor. Tabii bunun içinde elinden gelen tüm gayreti göstermekte.

Youtube, Custom Blurring ismini taşıyan yeni özelliğiyle birlikte kullanıcılarının videodaki istenmeyen yerleri sansürlemesini kolaylaştıracak. Video düzenleme programlarında bu tür işlemler çok sıkıcı olduğu gibi oldukça fazla bir zamanı da boşa harcamanıza neden olur. Ama Youtube'un yeni özelliği sayesinde yürüyen bir insanı bile hiç uğraşmadan bulanıklaştırabileceksiniz.

YouTube Custom Blurring özelliğine video yöneticisi bölümünden rahatlıkla ulaşabilir ve ilk testininizi yapabilirsiniz.

YouTube, Müzisyenlerin Hayranlarıyla Buluşma Servisi BandPage'yi Satın Aldı

YouTube, Android Kullanıcılarını Darlamaya Başlayacak 

YORUMLAR