1Blocker

1Blocker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 382
  • DOSYA BOYUTU 5.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Salavat Khanov

1Blocker, Safari tarayıcı ile entegre çalışan reklam engelleme uygulamaları arasında ve hem iPhone hem de iPad'le uyumlu.

1Blocker, iPhone ve iPad’inizde internette gezinmek için Safari tarayıcıyı tercih ediyorsanız kesinlikle indirmeniz gereken bir uygulama. Olur olmadık vakitte karşınıza çıkarak hem cihazın hem de sizin güvenliğinizi riske atan, bazen de web sayfasının rahatsız edici bir noktasında durarak sayfanın geç açılmasına sebebiyet veren reklamları engellemek için kullanabileceğiniz iOS uygulamalarından biri.

iOS 9 yüklü iPhone ve iPad’lerde Safari tarayıcıya entegre olarak reklamları engelleyen uygulamalar arasında olan 1Blocker, içerisinde onlarca ayar içeriyor. Reklamlar ve takip ediciler haricinde müstehcen içerikleri, sosyal ağ widget’larını, belli web adreslerini, çerezleri engelleme şansına sahipsiniz. Bunlar haricinde kendinize özel içerik engelleyiciler de oluşturabiliyorsunuz. Gerçekten ayarlar menüsü oldukça detaylı ancak bu seçeneklerin çoğu ücretli sürümde ortaya çıkıyor. Diğer reklam engelleme uygulamaları gibi ilk görüşte ücretli olmasa da tam manasıyla kullanabilmeniz için belli bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Web sayfalarını reklam ve zararlı diğer içeriklerden arındırarak yüzde 50 daha hızlı gezinmenize imkan tanıyan aynı zamanda da batarya ömrünü ve mobil veri trafiğini koruyan 1Blocker’ı kullanabilmek için uygulamayı kurduktan sonra Apple cihazınızın İçerik Engelleyiciler ekranından 1Blocker’ı açmanız gerekiyor.