1Password

1Password

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 223
  • DOSYA BOYUTU 3.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AgileBits Inc

1Password, Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz, basit ve ufak boyutlu bir parola yöneticisi.

1Password, e-posta ve sosyal ağ hesaplarınız gibi her gün kullandığınız çevrimiçi hesaplarınız için güçlü parola oluşturuyor ancak parolanızı sıklıkla unutuyorsanız oldukça işinize yarayacak bir Windows 8.1 uygulaması.

Dünya genelinde en çok kullanılan parola yöneticilerinden biri olan 1Password yenilenen haliyle Windows platformunda karşımıza çıkıyor. Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz indirip mevcut Dropbox hesabınızla giriş yapıp kullanmaya başlayabileceğiniz parola yöneticisine e-posta, sosyal ağ hesaplarınızın yanı sıra alışveriş sitelerinde kullandığınız oturum açma bilgilerinizi, forum sitelerinizi, başkalarının görmesini istemediğiniz çok mühim notlarınızı, kişisel bilgilerinizi kaydedebiliyorsunuz. Olur da sonradan oturum açma bilgilerinizi yenilemek istediğinizde filtreleme seçeneğini kullanarak dilediğiniz kayda anında ulaşmanız mümkün.

Giriş yapmayı gerektiren web sitelerinde, uygulamaları kullanıcı adı ve şifre bölümünü otomatik olarak dolduran 1Password uygulaması güçlü şifre oluşturmayı bilmeyen kullanıcılara da yardımcı oluyor. Parola oluşturucu sayesinde çevrimiçi hesaplarınız için en güvenli şifrenin ne olduğunu tek dokunuşla görebiliyorsunuz.

Tüm parolalarınızı master şifre ile koruma altına alan 1Password’ün Windows 8.1 sürümü de alfa aşamasında karşımıza çıkıyor. Bu yüzden uygulamayı kullanırken aniden kapanma sorunu ile karşılaşabilir veyahut parolalarınızı iki kez girmek durumunda kalabilirsiniz.