360 Security Lite

360 Security Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,483
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 360 Mobile Security Limited

360 Security Lite uygulamasını kullanarak Android cihazınızı hızlandırabilir ve onu virüslerden koruyabilirsiniz.

360 Security Lite uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarını çok daha hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde kullanmaları için hazırlanmış antivirüs uygulamaları arasında yer alıyor. Fakat sadece virüslerden korunmanızı değil, aynı zamanda yavaşlıklardan kurtulmanızı da sağlayabilmesi sayesinde bir numaralı yardımcılarınızdan birisi haline geleceğini söyleyebilirim.

Uygulamanın en dikkat çekici yanı, Android cihazınızda bulunan gereksiz tüm dosyaları temizleyebilmesi ve ayrıca geçici dosya artıklarını da ortadan kaldırabilmesi. Böylelikle gün geçtikçe daha da yavaş hale gelen Android cihazınızı ilk günkü performansına döndürebiliyor, takılmalar, geç açılmalar gibi sorunların üstesinden rahatça gelebiliyorsunuz.

Hafıza yönetimi de gerçekleştirebilen uygulama, arkaplanda gereksiz yere çalışan uygulamalara bir son veriyor ve böylelikle pilinizin boşu boşuna bu uygulamalar tarafından tabiri caizse emilmesine engel oluyor. Devamlı olarak hafızayı boş tutmaya çalışmasına karşın kurtardığı enerjinin harcadığı enerjiden çok daha fazla olduğunu belirtmeden geçmemek gerekiyor.

Elbette bulut virüs tanımlama sisteminden faydalanan 360 Security Lite'ın virüs temizleme ve virüslerden koruma işlevlerini de unutmamak gerekiyor. Devamlı olarak kendi bulut deposunda yer alan virüs tanımlarına göre hareket eden uygulama, böylece virüs ya da tehdit barındırabilecek bir uygulamayla karşılaştığınızda sizi uyarıyor.

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan uygulamaya kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğine inanıyorum. Mobil cihazının sistem güvenliğine ve hızına dikkat edenler için en iyi araçlardan bir tanesi.