Active@ Partition Manager

Active@ Partition Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,589
  • DOSYA BOYUTU 8.65 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LSoft Technologies

Bilgisayarınızdaki sabit disk ve depolama aygıtlarını bölümlemek, formatlamak ve yönetmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda bulunan depolama aygıtlarının performansını, kapasitelerini ve bölümlemelerini kontrol altında tutmak Windows'un kendiği sunduğu araçlar ile oldukça meşakkatli ve her bir görev için ayrı bir uygulamanın bulunması pek çok kullanıcıyı zorlamakta.

Active@ Partition Manager programı bu karmaşıklığa çare olarak hazırlanmış programlardan bir tanesi ve bilgisayarınızdaki sabit diskleri ve bölümleri kolayca yönetmenizi sağlayarak sizi büyük bir uğraş ve iş yükünden kurtarabiliyor.

Programın sahip olduğu kolay kullanılır arayüz aynı zamanda tek bir pencereden tüm işlevlere erişim imkanını size sunuyor. Eğer sisteme dışarıdan bir harici disk takarsanız da anında algılayabilmesi ile çok daha kapsamlı bir program haline gelmiş oluyor.

Harddiskteki bölümleri yaratabileceğiniz yahut silebileceğiniz Active@ Partition Manager formatlama özelliğini de destekliyor ve NTFS, FAT 32 ve FAT 16 dosya sistemleri ile format atmanızı sağlıyor.

Aynı zamanda varolan harddisk ve bölümlerin sürücü harflerini, özelliklerini ve durumlarını da değiştirmeniz mümkün. Böylece depolama aygıtlarına dair ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere sahip bu programı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.