Adamant

Adamant

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 145
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cory Bohon

Adamant, Safari'ye entegre olarak rahatsız edici reklamları engelleyen iOS uygulaması.

Adamant, iOS 9 yüklü iPhone ve iPad’inizde Safari tarayıcıda kendini gösteren reklam uygulamaları arasında. Safari’ye entegre olarak reklamların karşınıza çıkmasını engelleyen uygulama sayesinde hem reklamlardan kurtularak sayfalarda daha hızlı gezinebiliyor, hem de mobil verinizden daha az tüketmiş oluyorsunuz.

iOS 9 işletim sistemi Apple cihazlarınızda webde reklamsız gezinmek için kullanabileceğiniz onlarca ücretsiz reklam engelleme uygulamalarından birisi de Adamant. Ayarlar – Safari – İçerik Engelleyiciler bölümünden etkinleştirerek kullanmaya başlayabileceğiniz reklam engelleme uygulaması ücretsiz olmasına karşın son derece başarılı diyebilirim. Web sayfalarındaki reklamları sihirli bir şekide ortadan kaldıran uygulamanın engelleme listesi de sürekli olarak güncellenmekte. Bu sayede web sayfaları yenilense dahi reklamlar aynı şekilde gösterilmemeye devam ediyor. Olur da reklamlı sayfalarla karşılaşırsanız uygulama içerisinden geliştiriciye bildirebiliyorsunuz.

Çevrimiçi gizliliği koruma, cihazın kullanım süresini artırma, mobil veri harcamasını azaltma, takip eden web sitelerini engelleme gibi özelliklere sahip olan Adamant’ın tek beğenmediğim yanı ekstra seçenekleri ücretli sunması oldu.