Adobe Premiere 6.0

Adobe Premiere 6.0

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 112,295
  • DOSYA BOYUTU 70.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe Systems Incorporated

Adobe firmasının yapmış olduğu çok gelişmiş bir video editörü.

Adobe Premiere kullanıcılara ileri seviye video düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilmeleri içingerekli araçları sunan bir video düzenleme programıdır. 

Kısa bir film, fragman veya bir video klibi hazırlamak için belli video efektlerini kullanmamız, geçişleri ayarlamamız ve video üzerinde değişiklikler yapmamız gerekebiliyor. İşte Adobe Premiere kullanarak bütün bu işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Adobe Premiere üzerinde bütün işlemler bir zaman çizelgesi temeline dayanıyor. Bu zaman çizelgesine farklı videolar ekleyebiliyor, video kesme ve video kırpma gibi işlemleri gerçekleştirebiliyor, videolar arasında geçişlerin nasıl yapılacağınız belirleyebiliyorsunuz. Bunun yanında çeşitli video efekti seçenekleri sayesinde hazırlayacağınız videonun görünümünü geliştirebiliyorsunuz.

Adobe Premiere düzenlediğiniz ve birleştirdiğiniz videolar üzerinde detaylı ses ayarları yapmanıza da imkan veriyor. Bu sayede farklı videolar arasındaki ses dengesizliklerini giderebiliyorsunuz. Çok çekirdekli işlemcileri destekleyen Adobe Premiere video düzenleme işlemlerinde işlemcinizin tüm gücünden faydalanabilmekte. Bu sayede yaptığınız işlemler hızlı bir şekilde sonlanabiliyor.