Advanced Diary

Advanced Diary

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 842
  • DOSYA BOYUTU 13.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CSoftLab

Advanced Diary, günlük olarak düzenli bir şekilde not alabileceğiniz güçlü ve kolay kullanımlı bir dijital ajanda programıdır.

Advanced Diary'i standart bir ajandanın dijital versiyonu olarak tanımlayabiliriz. Tek farklı tüm verilerinizi çevrimiçi olarak saklayabilecek olmanız ve nerede olursanız olun verilerinize kolayca ulaşabilecek olmanızdır. Tabii bir de meraklı gözlere karşı ajandanızı şifre ile koruma şansına sahipsiniz.

Program oldukça düzenli, temiz ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ayrıca içerisinde yer alan farklı görüntüleme modları yardımıyla kullanıcıların kendilerine en uygun görünümü seçmelerine olanak sağlar.

Türkçe'de dahil olmak üzere toplam 25 farklı dil seçeneğini kullanıcılarına sunan program, farklı 11 adet renkte temayı da içerisinde barındırmaktadır.

Gelişmiş bir metin editöründe yer alan tüm özelliklere sahip olan program, bu sayede notlarınızı istediğiniz şekilde özelleştirmenize olanak sağlar.

Favori listeleri oluşturabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz, notlarınıza dosyalar ekleyebileceğiniz, alacağınız notları video ve ses dosyalarıyla özelleştirebileceğiniz, yedekleme ve geri yükleme seçeneklerinden yararlanabileceğiniz, veritabanı yönetimini gerçekleştirebileceğiniz ve içerikleri dışarı veya içe aktarabileceğiniz program oldukça kullanışlıdır.

Sistem kaynaklarını orta derecede kullandığını söyleyebileceğim program, aynı zamanda içerisinde bir yardım dosyası ve günlük önerilerle birlikte gelmektedir.

Testlerim sırasında herhangi bir şekilde donma, takılma veya çökme yaşamadığım programın kullanımı da oldukça kolay ve keyifli. Düzenli olarak not alabileceğiniz dijital bir ajandaya ihtiyaç duyuyorsanız Advanced Diary'i mutlaka denemenizi öneriyorum.