Agent Alice

Agent Alice

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 580
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wooga

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Agent Alice, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir kayıp eşya bulma oyunudur. Adından da anlaşılacağı üzere bir ajanı canlandırdığınız oyunda çözülecek pek çok cinayet sizi bekliyor.

Point and click kategorisinin en çok sevilen tarzlarından birisi olan kayıp eşya bulma oyunları bilgisayarlarımızdan sonra mobil cihazlarımıza da el attı. Çok da eğlenceli olan bu oyunlarda amacınız ekranda karmaşık eşyaların arasından aradığınız eşyaları bulmak.

Agent Alice de bu tarz oyunlardan bir tanesi. Oyunda 1960'ların dünyasında erkeklerin domine ettiği bir dünyada yaşıyorsunuz ve bir kadın dedektifsiniz. Bir yandan kadın olarak yerinizi korumaya çalışırken bir yandan ürkünç cinayetleri çözüyorsunuz.

Bölüm bölüm ilerleyen oyunda bir de hikaye var ve ilerledikçe hikaye açılarak gizemleri ortaya koyuyor. Bu hikayede de pek çok etkileyici mekandan geçiyor ve zorlayıcı bulmacayı çözmeye çalışıyorsunuz.

Farklı kayıp eşya bulma oyunlarının yanında zamanlı eşleme oyunları, farkı bulma ve hatta kapıları açma oyunları da oynuyorsunuz. Bu mini oyunlar sonunda da bu suçların arkasındaki gerçekleri ortaya çıkarıyorsunuz.

Oyun etkileyici görselleri ve romantik mekanları ile de dikkat çekiyor diyebilirim. Eğer siz de kayıp eşya bulma oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.