AliExpress for iPad

AliExpress for iPad

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 60
  • DOSYA BOYUTU 9.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alibaba.com

AliExpress for iPad uygulaması ile yurt dışından güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Kaliteli ürünleri siparişiniz tutarınız ne olursa olsun toptan fiyatına satın sunan, Çin’in lider çevrimiçi toptan mağazası AliExpress’in iPad uygulaması ile 25 farklı kategoride 100 milyondan fazla ürüne rahatlıkla erişebilirsiniz.

Yurt içinde arayıp ta bulamadığınız ürünleri çok uygun fiyata güvenlik endişesi duymadan satın alabileceğiniz bir e-ticaret sitesi olan AliExpress, giyim ve aksesuardan sağlık ve güzelliğe, mobil telefonlardan oyuncak ve hobilere milyonlarca ürünü tabletinize taşıyor. Arama kutusuna ürünün ismini yazarak hızlıca satın almak istediğiniz ürüne ulaşabiliyor, ürün bilgilerine göz atabiliyor, ürün ve satıcı incelemelerini okuyarak ürünü satın almadan önce fikir sahibi olabiliyorsunuz. Satın alma işlemini şifrelenmiş kredi kartı ödeme sistemi sayesinde güvenli bir şekilde tamamlayabiliyorsunuz.

Promosyon ve indirimleri de takip edebileceğiniz uygulamada siparişlerinizin durumunu da takip edebiliyorsunuz. Aynı ekranda sepetinize eklediğiniz ancak henüz ödemesini gerçekleştirmediğiniz ürünleri, tamamlanan siparişleri, onaylanmayan teslimatları görebiliyorsunuz.

AliExpress iPad uygulamasını yurt dışından alışveriş yapan herkese öneririm. Küçük siparişleriniz dahi hızlı gönderi ile adresinize mümkün olan en kısa sürede ulaştırılmaktadır.