Alternate Directory

Alternate Directory

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 140
  • DOSYA BOYUTU 0.87 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AlternateTools

Sabit diskinizde yer alan tüm gereksiz dosyaları silmek ve yer açmak için bu ücretsiz programı indirin.

Alternate Directory programı bilgisayarında yer sıkıntısı çekenler için hazırlanmış bir gereksiz dosya temizleme programı ve böylece boşa giden alanları en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyor. Tamamen ücretsiz olarak hazırlanan programın aynı zamanda kolay kullanılır bir arayüzü var. Sadece tek bir ekrandan temizlemek istediğiniz sabit diski seçebiliyor ve daha sonra temizlik işlemini başlatabiliyorsunuz.

Sisteminizdeki geçici dosyalar, geri dönüşüm kutusu, tarihçeler ve diğer tüm gereksiz yaratılmış olan dosyaları temizleyebilen program böylece verimsizliğin önüne geçiyor. Arada bir çalıştırmanız ve tüm bu yer kaplayan dosyalardan kurtulmanız sisteminizin daha fazla yer elde etmesinin yanında hızlanmasını, açılış ve kapanış sürelerinin azalmasını da sağlayacaktır.

Eğer silmeden önce hangi dosyalar nedeniyle diskinizin dolduğunu merak ediyorsanız bunları da tarayabilen program size bastırabileceğiniz bir rapor sunuyor. Ayrıca yaptığınız ayarlar program içinde saklanıyor ve yeniden açtığınızda en baştan ayar yapmanıza gerek kalmıyor.