Amazon Cloud Player

Amazon Cloud Player

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 406
 • DOSYA BOYUTU 31.95 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Amazon.com, Inc.

Amazon Cloud Player ile Amazon.com üzerinden satın aldığınız müzikleri bilgisayarınıza indirebilir ve kendinize çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Amazon Cloud Player bilgisayarınız üzerinde bulunan ses dosyalarını oynatabileceğiniz ve Amazon.com üzerinden satın aldığınız şarkıları bilgisayarınıza indirebileceğiniz veya çalma listeleri oluşturarak dinleyebileceğiniz başarılı bir masaüstü ses oynatıcıdır. Amazon.com hesabınızla giriş yapacağınız program anlık olarak daha önce satın almış olduğunuz tüm müzikleri çalma listenizle eşitler.

Amazon Cloud Player Özellikleri:

 • Basit bulut deneyimi ve yerel oynatma:
  Amazon.com üzerinden satın almış olduğunuz müzikleri anlık olarak Amazon Cloud Player üzerinde görüntüleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Bunun dışında bilgisayarınızda bulunan müzik dosyalarını da yine Amazon Cloud Player aracılığıyla kolayca dinleyebilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız şarkıları bilgisayarınıza indirmek isterseniz, bu işlemi yine Amazon Cloud Player aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Her ne kadar gelişmiş çalma seçenekleri bulunmasa da şık ve sade arayüzü sayesinde birçok kullanıcının severek kullanabileceği bir program olarak dikkat çekiyor.
 • Kolay kullanım:
  Programın en güzel yanlarından birisi de her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolayca kullanılabilecek olmasıdır. Varsayılan olarak gelen arayüz üzerinde daha önce satın almış olduğumuz tüm albümler listelenir. Tek yapmamız gereken istediğimiz sanatçıya ait olan albümü ve dinlemek istediğimiz şarkısını seçmektir. Arama kutusu sayesinde dinlemek istediğimiz parçaları kolayca bulma şansınada sahibiz.
 • Basit oynatma deneyimi:
  Tamamen basit bir müzik dinleme ve oynatma deneyimi için tasarlanmış olan program yardımıyla hesabınız üzerinden şarkı indirmek ve yerel klasörleri tanımlamak çok kolaydır. Herhangi bir ekolayzır veya gelişmiş ayarlar olmadığı için odaklanacağınız tek nokta müzik dinlemek olacaktır.
 • Amazon kullanıcıları için büyük kolaylık:
  Halihazırda Amazon.com üzerinden satın aldığınız müzik albümleri bulunuyorsa ve bu albümleri istediğiniz zaman kolayca dinlemek istiyorsanız Amazon Cloud Player tam size göre.