Amazon for Tablets

Amazon for Tablets

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 66
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Amazon Mobile LLC

Amazon for Tablets uygulaması ile Amazon sitesinde yer alan milyonlarca ürüne tabletinizden göz atabilirsiniz.

Amazon for Tablets, Türkiye’de arayıp ta bulamadığınız ürünlere ulaşabileceğiniz, bazen de aradığınız ürünü Türkiye’deki mağazalardan daha uygun fiyata bulabileceğiniz bir alışveriş uygulamasıdır. Yurt dışındaki ürünü güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz adreslerden biri olan Amazon’un Android tablet uygulaması ile web sitesinde dolaşmadan, nerede olursanız olun Amazon ürünlerine göz atabilirsiniz.

Türkiye’de de hatrı sayılır kullanıcısı bulunan Amazon’un mobil uygulaması ile milyonlarca Amazon ürününe hızlıca ulaşabilir, ürün bilgilerine göz atabilir, ürün hakkında yapılan yorumları inceleyebilir, günün fırsatlarını takip edebilirsiniz. Satın alma işlemini Amazon’un güvenli sunucuları üzerinden gerçekleştirdiğinizden hiçbir güvenlik endişesi duymadan siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Amazon uygulamasını sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için en az 7 inç boyutunda 1024 x 600 çözünürlük sunan ve Android 4.0.3 işletim sistemi üzerinde çalışan bir tablete sahip olmanız gerekmektedir.