AmoK MP3 ReEncoder

AmoK MP3 ReEncoder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 923
  • DOSYA BOYUTU 1.03 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Andreas Krist

AmoK MP3 ReEncoder, farklı formattaki ses dosyalarının bitrate değerini değiştirebileceğiniz basit bir programdır.

AmoK MP3 ReEncoder, özellikle kullanıcıların internet üzerinden indirdikleri veya kaydettikleri ses dosyalarının kalitesini yükseltmek için kullanabilecekleri oldukça kullanışlı bir ses düzenleme programıdır.

Kullanımı oldukça kolay olan program yardımıyla farklı formattaki ses dosyalarınızın bitrate değerlerini değiştirerek, kalitelerini arttırabilir veya düşürebilirsiniz. Hatta AmoK MP3 ReEncoder yardımıyla bitrate değeri yüksek olduğu için sabit diskiniz üzerinde çok fazla yer kaplayan ses dosyalarının bitrate değerlerini düşürerek sabit disk alanı kazanabilirsiniz.

Toplu dönüştürme işlemini de destekleyen program yardımıyla, tüm ses dosyalarınızı tek seferde toplu şekilde düzenleyebilirsiniz.

Java tabanı üzerine inşaa edilen yapısı nedeniyle, AmoK MP3 ReEncoder'ı kullanmak istiyorsanız bilgisayarınız üzerinde en son Java sürümünün bulunması gerekmektedir.

İnternet üzerinden indirmiş olduğunuz müzik dosyalarının bitrate değerlerini değiştirmek için bir programa ihtiyacınız varsa AmoK MP3 ReEncoder'ı deneyebilirsiniz.