Android Injector

Android Injector

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,944
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Android Injector, android cihazınıza uygulama yüklemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

NOT: Android Injector'ın indirme bağlantısı zararlı yazılım uyarısı verdiği için kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz: 

https://www.tamindir.com/windows/araclar/dosya-ve-disk-yoneticileri/

Android Injector,  Android cihazınıza  uygulama yüklemeye yardım etmek için tasarlanmış becerikli bir uygulamadır.

Resmi uygulama mağazalarını ziyaret edemeyen yada başka kaynaklardan uygulama indiren kullanıcılar için gerçekten yararlı bir uygulama olabilir.

Resmi sitesinin dışında başka bir kaynaktan indirdiğiniz herhangi bir uygulamayı yüklemeye çalışırken telefonunuz hata verebilir veya bu uygulamayı yüklemeye izin vermeyebilir.İnternet üzerinde bu konuyla alakalı başka çözümlerde bulunmasına rağmen bunları birçoğu illegaldir.

Android Injector, kullanımı çok kolay bir alternatif olarak uygulama yüklerken bilgisayarınızdan istediğiniz dosyaları seçmenize izin verip bunları cihazınızın hafızasına atmanıza yardımcı olur.Bu işleri birkaç tıklamayla rahatça gerçekleştirebilirsiniz.Ayrıca bu uygulama mobil internet bağlantınızı kullanamadığınızda yada kullanmak istemediğinizde de uygulama yüklerken size yardımcı olur.

Uygulamanın ara yüzü oldukça kullanışlı ve kullanımı kolay aynı zamanda bilgisayarınızdan transfer etmek istediğiniz APK dosyalarını seçmenize olanak tanır.Transfer edeceğiniz dosyaları yüklemeden önce liste halinde mobil cihazınızın ekranında görebilirsiniz.Bu uygulamanın kötü yanı olarak gördüğüm ise bu listeden yüklemek istemediğiniz bir dosyayı çıkaramıyorsunuz.Bunun yerine uygulamayı kapatıp baştan açarak listeyi yeniden oluşturabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanabilmek için USB bağlantısına ve mobil cihazınızın sürücüsüne ihtiyacınız vardır.Uygulamanın bilgisayar performansı üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

İşleminiz bittiğinde bir pencere açılarak size sonucu gösterecektir.Diğer yolları denemeden önce bu uygulamayı kullanıp daha az eforla daha kısa zamanda sonuca ulaşabilirsiniz.