AnimeTube

AnimeTube

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,066
  • DOSYA BOYUTU 27.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AEON Enterprise, LLC

AnimeTube, binlerce animeyi ücretsiz olarak izlemenize izin veren ve her gün yeni animelerin eklendiği bir eğlence uygulaması.

AnimeTube, binlerce anime film ve videoya anında erişebileceğiniz ve ücretsiz olarak izleyebileceğiniz bir uygulama.

Windows 8 tablet ve bilgisayarınız üzerinden web tarayıcısını açmadan dilediğiniz animeyi tam ekran izlemenize imkan tanıyan AnimeTube, hali hazırda farklı türde binlerce animeyi bünyesinde barındırıyor ve animelere her gün bir yenisi ekleniyor. Bu sayede hem en yeni hem de arşivlik animelere ulaşabiliyorsunuz.

Reklamlarla kaplı sade bir arayüz ile gelen AnimeTube, animeleri orijinal dilde sunuyor. Seçtiğiniz animeyi ya Japonca (İngilizce altyazılı) ya da İngilizce olarak izleyebiliyorsunuz. Türkçe altyazı eksikliğinin yanında videonun kalitesini de ayarlayamıyorsunuz. (Standart kalitede animeler izlenmeyecek kadar kötü değil ve ara sıra da olsa yüksek kalitede animelerle karşılaştım.) Öte yandan animelerin tam ekranda izlenebilmesi ve reklamların rahatsız edici yerde olmaması ücretsiz bir uygulama olduğunu düşündüğümüzde iyi bir özellik.

Animeleri ücretsiz en önemlisi de güncel olarak sunan AnimeTube, her anime severin tablet ve bilgisayarında kesinlikle bulunması gereken bir uygulama.