Annoying Typo Generator

Annoying Typo Generator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 110
  • DOSYA BOYUTU 0.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Trufa

Google Chrome açıkken klavyeye basıldığında farklı tuşlara basılmasını sağlamak ve arkadaşlarınızı kandırmak isterseniz bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

Annoying Typo Generator uygulaması bir Google Chrome eklentisi ve bilgisayarınıza oturan arkadaşlarınızı şaşırtarak eğlenmenizi amaçlayan uygulamalardan bir tanesi. Uygulamanın amacı temel olarak klavyeden yazılan karakterleri rastgele bozmak ve başka harflere basıldığı etkisi yaratmak.

Uygulama Google Chrome eklentisi olduğundan dolayı sadece Chrome üzerinde yazılanlarda geçerli ve temel olarak boşlukları atlama, farklı karakter yazma, basılan tuşları algılamama ve basılan harfi kopyalama gibi çeşitli yazı bozucu özelliklere sahip. Bir bilgisayara habersizce kurduğunuzda, kullanan kişinin sinir olması için tüm gerekenleri barındırıyor.

Sık sık muzip şakalar yapmayı sevenler için uygun olduğunu düşündüğüm eklentiyi kurmak için indirdiğiniz dosyayı Google Chrome'un eklentiler sayfası üzerine sürükleyip bırakmalısınız. Eklenti aynı zamanda şifre alanlarını algılayabildiği için şifrelerinizi ve kullanıcı adlarınızı bozmuyor ve kolaylıkla giriş yapabilmenizi sağlıyor.