Anti-Virus Pro Tablet

Anti-Virus Pro Tablet

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 24,256
  • DOSYA BOYUTU 1.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AVG Mobilation

Tabletler için geliştirilmiş antivirüs uygulaması Anti-Virus Pro Tablet ile güvenliğinizi sağlarken optimizasyon araçlarıyla tabletinizin performansını artırabilirsiniz.

AVG'nin tabletler için hazırladığı güvenlik uygulaması Anti-Virus Pro Tablet virüsler başta olmak üzere tüm zararlı yazılımlarla mücadele eder. Ayrıca kaybolma ve çalınma ihtimallerine karşı cihazınızı uzaktan yönetebilir ve harita üzerinden izleyebilirsiniz.

Anti-Virus Pro Tablet tabletteki uygulamaları, dosyaları, ayarları tarayarak bulduğu güvenlik açıklarıyla ilgili sizi uyarır. Ayrıca uygulamanın güvenli tarayıcı moduyla internette iz bırakmadan en güvenli şekilde gezersiniz. Anti-Virus Pro Tablet bir güvenlik uygulaması olmasının yanısıra bir optimizasyon uygulaması. Tableti yavaşlatan ve yoran uygulamalar tespit edilerek ayarları değiştirilebilir. Aynı zamanda kullanılmayan uygulamalar kapatılarak işlemler hızlandırılabilir. Kişisel gizliliğinize önem veriyor ve bazı uygulamaların sizin dışındaki kişiler tarafından kullanılmasını istemiyorsanız Anti-Virus Pro Tablet aracılığıyla kilitleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama ve oyunların yedekleri alınarak veri kaybı önlenebilir.