Anvsoft Web FLV Player

Anvsoft Web FLV Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,675
  • DOSYA BOYUTU 4.13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AnvSoft

Anvsoft Web FLV Player, web üzerindeki FLV dosyalarını oynatabileceğiniz oldukça kullanışlı bir FLV oynatıcıdır.

Anvsoft Web FLV Player, web siteleriniz için FLV formatında video dosyaları hazırlayabileceğiniz ve web üzerindeki FLV dosyalarını izleyebileceğiniz oldukça kullanışlı bir programdır.

Karışık olmayan modern bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programı, ilk kez kullanacak olan kullanıcılar bile hiç zorluk çekmeyeceklerdir. Program yardımıyla oynatmak istediğiniz FLV formatındaki videoları sabit diskiniz üzerinden seçebilir veya doğrudan web adresini girerek izlemeye başlayabilirsiniz. Sürükle bırak yöntemi veya dosya yöneticisi yardımıyla kullanabileceğiniz Anvsoft Web FLV Player, benzerlerine göre gerçekten çok kullanışlıdır.

Oynatma, durdurma, sonraki/önceki videoya geçiş yapma, tam ekran modunda oynatma, oynatma listesi oluşturma, ses açma/kapama gibi basit tüm basit medya oynatıcısı özelliklerine sahip olan Anvsoft Web FLV Player, ayrıca birkaç farklı özelleştirme seçeneğini de içerisinde barındırmaktadır. Programın kullanıcı arayüzü farklı renkteki temalar yardımıyla özelleştirilebilmektedir.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük miktarda kullanan program, oldukça iyi bir tepki süresine sahiptir. Testlerim sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadığım Anvsoft Web FLV Player'i bir FLV oynatıcıya ihtiyaç duyan tüm kullanıcılarımıza öneririm.