Aomei Partition Assistant Standard

Aomei Partition Assistant Standard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 76,936
  • DOSYA BOYUTU 31.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aomei Technology Co., Ltd.

Aomei Partition Assistant, disk bölümleme işlemlerinizi kolayla gerçekleştirmenize olanak tanıyan ücretsiz bir disk bölümleme aracıdır.

Aomei Partition Assistant Standard, disk bölümlerinizi yönetebilmeniz için tasarlanmış kullanımı kolay ve kompakt bir yazılımdır.

Program yardımıyla sabit disk bölümlerinizi yeniden boyutlandırabilir/taşıyabilir, genişletebilir/daraltabilir, yaratabilir, silebilir, formatlayabilir, gizleyebilir, kopyalayabilir, klonlayabilir, sabit disk silebilir, bölümleri silebilir, disk yüzey testleri yapabilir, veri kaybetmeden tekrar bölümleyebilirsiniz.

Genişletilmiş Bölümleme Sihirbazı, Disk Kopyalama Sihirbazı ve Bölüm Kopyalama Sihirbazı gibi üç yararlı içerik Aomei Partition Assistant programının içerisinde entegre olarak bulunmaktadır. Bu üç yararlı yerleşik sihirbaz sayesinde yapmak istediğiniz işlemleri kolayca ve hızlı bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Özellikle ortak kullanıcılar tarafından kullanılan bilgisayarlar üzerinde disk bölümleme yönetimi sayesinde büyük avantajlar elde edebilirsiniz.

Benzeri programlara göre sade arayüzü, kolay kullanımı ve ücretsiz olması nedeniyle gerçekten kullanılmaya değer bir program.