ArsClip

ArsClip

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 659
  • DOSYA BOYUTU 2.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JoeJoeSoft

ArsClip'i kullanarak bilgisayarınızın pano yönetimi işlemlerini sorunsuzca tamamlayabilirsiniz.

ArsClip programı, bir clipboard yöneticisi yani kopyala yapıştır programı olarak hazırlanmış ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Hem basit yapısı hem de etkili bir pano yöneticisi olması sayesinde tercihleriniz arasına girebilecek olan uygulama, bilgisayarınızın hafızasına kopyaladığınız tüm verilere hiç zorlanmadan erişerek onları başka yerlere yapıştırabilmenize olanak tanıyor.

Hem kurulum yaparak hem de yapmadan çalışabilen program, böylelikle taşınabilir bir pano yöneticisi arayanların da ihtiyacına yönelik olarak hazırlanmış diyebilirim. Sadece düz metinler değil, formatlanmış metinler ve hatta HTML kodları için de destek sunabilmesi sayesinde kod kopyalama ve yapıştırma işlemlerine ihtiyaç duyanlara da yardımcı olabiliyor.

ArsClip'in benzer diğer uygulamalara göre en büyük farkı, klavyeden basılan tuşların da ufak bir simülasyonunu yaparak, yapıştırma işlemi sırasında klavyeden tuşlara basılıyormuş gibi davranılmasına olanak tanıması. Böylece sadece karakter ve verileri değil, davranışları da kopyalayıp yapıştırabiliyorsunuz.

Farklı projelere ait kopyalanan verilerin farklı kategoriler altında tutulmasına imkan tanıyan uygulama, böylece birbirinden ayrı işler için gerçekleştirdiğiniz pano işlemlerini daha kolay ayırt etmenize yarıyor.

Hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışabilen programın çok sayıda pano öğesine izin vermesi ve özelleştirme isteyen kullanıcılar için kısıtlı da olsa seçenekler sunması pek çok kullanıcının hoşuna gidecektir. Denemeden geçmeyin derim.