AtHome Video Streamer

AtHome Video Streamer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,223
  • DOSYA BOYUTU 3.45 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iChano

AtHome Video Streamer web kameranızı bir güvenlik kamerasına çeviren bir yazılımdır

AtHome Video Streamer eğer biilgisayarınızdaki web kamerasını bir güvenlik kamerası olarak kullanmak isterseniz faydalanabileceğiniz bir güvenlik kamerası programı.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirirp kullanabileceğiniz AtHome Video Streamer temel olarak bilgisayarınızın web kamerası aracılığıyla yakalanan görüntüyü bir video yayınına dönüştürüyor ve AtHome Camera uygulaması veya yazılımını kullanarak bu yayını cep telefonlarınızdan veya başka bir bilgisayardan izlemenizi mümkün kılıyor. Bu sayede düşük maliyetli bir bebek kamerası ve hayvan kamerası çözümü elde ediyorsunuz.

AtHome Video Streamer'ın güzel yönü güvenlik kamerasına dönüştürdüğünüz bilgisayarınızı bir çift taraflı iletişim aracına çevirmesi. Eğer bir kişiyi veya hayvanı AtHome Video Streamer kullanarak takip ediyorsanız bilgisayarınızın hoparlörü ve mikrofonu aracılığıyla onların sesini duyabiliyor, AtHome Camera ile kendi sesinizi karşı tarafa iletebiliyorsunuz.

AtHome Video Streamer'ın hareket dedektörü özelliği de bulunmakta. Bu özellik sayesinde kameranızda herhangi bir hareket algılandığında AtHome Camera kullandığınız bilgisayar veya mobil cihaza bildirim veya e-posta gönderilebiliyor.

AtHome Video Streamer'ı uzaktan kontrol edebilmek ve güvenlik kamerası görüntülerini izleyebilmek için AtHome Camera uygulamalarını ve bilgisayar yazılımını kullanabilirsiniz: