ATI Directshow Encoder

ATI Directshow Encoder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,113
  • DOSYA BOYUTU 0.17 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Falcosoft

Video dönüştürme işlemlerini ATI veya AMD ekran kartınızla birlikte çok daha hızlı bir şekilde tamamlamak için bu programı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarlarımızda video düzenleme ve encoding işlemleri yaptığımızda bu işlemler temel olarak işlemcimizin gücü kullanılarak tamamlanır ve dolayısıyla işlemcinin hesap kapasitesi ile sınırlıdır. Ancak son gelişmeler neticesinde artık ekran kartları da bu işlemlere destek verme amaçlı olarak kullanılıyor ve işlemci ile ekran kartının birleşik gücü video render işlemlerini inanılmaz hızlandırıyor.

Dolayısıyla video dönüştürme işlemlerinde ATI/AMD ekran kartı kullanıyorsanız bu işlevin çalışması için ATI Directshow Encoder isimli programa ihtiyacınız oluyor. Program video dönüştürme işlemleri sırasında oyunlar için yüksek performanslı olarak tasarlanan ekran kartının potansiyelini sonuna kadar kullanıyor ve hemen sonuç almanızı sağlıyor.

Programın arayüzü kolay ve anlaşılır bir şekilde düzenlenmiş. Video dosyalarını seçebilmenizi ve kodlama detaylarını girmenize izin veren program ekran kartını devre dışı bırakmanıza da yardımcı olabiliyor. Sık sık video dönüştürme işlemleri yapanlara kesinlikle önerebileceğim programlar arasında yer alıyor.