AtlasGlobal

AtlasGlobal

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 80
  • DOSYA BOYUTU 2.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Atlasjet

AtlasGlobal Windows 8 uygulaması ile bilet satın almak, iptal etmek, check- in yapmak oldukça basit.

Türkiye’nin en çok tercih edilen havayolu şirketlerinden AtlasJet yenilenen adıyla AtlasGlobal’ın Windows 8 uygulaması hem tablet hem de masaüstü kullanıcılara hitap ediyor. Seyahat ile ilgili her türlü işlem uygulama üzerinden yapılabiliyor.

Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarınızda AtlasGlobal’ı tercih ediyorsanız Windows 8 uygulamasını kesinlikle indirmenizi öneririm. Uygulama sayesinde bilet satın alma ve iptal işlemleri için hem web tarayıcınızı açmak durumunda kalmıyor, hem de işlemleri daha kolay ve güvenli bir şekilde yapmış oluyorsunuz. Sadece üç adımda kredi kartınızı kullanarak biletinizi zahmetsizce satın alabiliyorsunuz. Bilgilerinizi kaydetmeniz durumunda sonraki bilet satın alışınızda bilgilerinizi tekrardan girmeniz gerekmiyor. Bilet satın almanın dışında iptal etme seçeneği de sunuluyor ve bunun uygulamadan ayrılmadan yapılabilmesi oldukça güzel.

Hem tablette hem de masaüstünde rahat bir kullanım sunan arayüz ile gelen AtlasGlobal Windows 8 uygulaması ile iniş kalkış veya gecikme bilgilerine erişmeniz, gideceğiniz şehrin hava durum raporunu alabilmeniz de mümkün.

Not: AtlasJet, mobil uygulamalarını AtlasGlobal olarak yenilemiştir.