aType

aType

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 122
  • DOSYA BOYUTU 0.88 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Haris Gusić

aType programını kullanarak kolayca bilgisayarınızda kısa ve hızlı notlar tutabilirsiniz.

aType programı, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz kolay ve anlaşılır ufak notlar tutma programlarından bir tanesi. Uzun ve karmaşık yazılar yazmaktan ziyade, anlık olarak aklınıza gelenleri kağıda aktarabilmenizi sağlayan program, böylece farklı zamanlarda tuttuğunuz bu ufak notları daha sonra incelemenize de olanak tanıyor.

Her ne kadar artık Windows XP için Microsoft desteği olmasa da, program sadece Windows XP üzerinde çalışıyor ve XP kullanıcılarının yaşadıkları not tutma programı eksikliğine çözüm olarak hazırlanmış. Uygulamanın arayüzünün basit ve Not Defteri programına benzer bir yapıda olması sayesinde not tutarken pek zorlanmayacağınızı söyleyebilirim.

Eklediğiniz notlarınız üzerine direkt olarak tarih ve saat damgaları basabilir, böylece ne zaman ne yazdığınızı da takip edebilirsiniz. Ayrıca her bir nota ayrı bir isim vererek onları daha kolay ayırt edebilirsiniz.

Temel olarak Windows XP için hazırlandığından dolayı diğer Windows sürümlerinde sorunlar ortaya çıkması mümkün ancak bunun gerçekleşme ihtimali de bir o kadar düşük.