Audio Switcher

Audio Switcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 582
  • DOSYA BOYUTU 0.28 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Forty One Limited

Audio Switcher, bilgisayarınızda kurulu olan farklı ses cihazları arasında kolayca geçiş yaparak zaman tasarruffu yapmanızı sağlayan başarılı ve ücretsiz bir program.

Audio Switcher, açık kaynak kodlu olarak geliştirilen bir ses cihazı değiştirme programı. Ses cihaz değişimleri çok fazla kişinin olmasa da, bu işlerle ilgilenen bilgisayar kullanıcılarının sık sık uygulayabileceği bir işlem. Bilgisayarınıza bağlı olan birden fazla mikrofon, hoparlör ve diğer ses sistemleri arasında hızlı ve kolayca geçiş yapabilmek için programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Standart Windows ayarlarında ses kontrol paneline girerek yaptığınız işlemi tek bir tıklama ile kolayca halletmek işinizi kolaylaştıracak hem de zaman kazanmanızı sağlayacak. Windows Vista, 7 ve 8 ile uyumlu olan programın yeni gelecek olan 2.0 versiyonu ise ilk versiyona göre çok daha gelişmiş ve daha fazla özelliğe sahip.

Açık kaynak kodlu olarak geliştirilmesinden dolayı ücretsiz olarak sunulan programın kullanımı da oldukça basit. Eğer İngilizce bilmiyorsanız, gerekli işlemleri uygulamak için tanıdıklarınızdan yardım alabilirsiniz. Sade ve tek bir işleve sahip olan uygulamanın en güzel yanı ise basitlik ve sadeliği.

Ses cihazı değişimleri için farklı kısayol tuşları atayarak, işlemi çok daha kolay ve hızlı bir hale getirebiliyorsunuz. Eğer birden fazla ses cihazı kullanıyorsanız Audio Switcher'ı mutlaka kulllanmanızı tavsiye ederim.