Auslogics Browser Care

Auslogics Browser Care

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,256
  • DOSYA BOYUTU 7.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Auslogics Software

Auslogics Browser Care, tarayıcınızın ayarlarını yönetebileceğiniz ve gereksiz eklentileri kaldırabileceğiniz kullanışlı bir programdır.

Auslogics Browser Care, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde kullanmakta olduğu tarayıcıların ayarlarını yapılandırabileceği ve tarayıcılar üzerinde kullanılan gereksiz eklentileri temizleyebilecekleri ücretsiz bir programdır.

Oldukça şık ve modern bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program hem sıradan kullanıcılar hem de profesyonel kullanıcılar için birçok seçenek sunuyor.

Programın kullanıcı arayüzü üzerinde Internet Explorer, Firefox ve Google Chrome olmak üzere üç farklı sekme yer almakta ve her farklı sekme üzerinde belirtilmiş olan tarayıcıyla ilgili ayarları düzenleyebiliyoruz. Tarayıcınızın anasayfasını değiştirebilir, tarayıcınız üzerinde kurulu olan eklentileri görüntüleyebilir, varsayılan arama motorunuzu değiştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Aynı zamanda Auslogics Browser Care yardımıyla, çerezleri, tarayıcı önbelleğini, geçmiş verilerini ve yetkilendirme ayarlarını da temizleyebilirsiniz.

Tarayıcı ayarları üzerinde yapılan değişiklikler kaydedilmeden önce, o an kullanmakta olduğunuz ayarları otomatik olarak yedekleyen program, bu sayede olası bir aksi duruma karşı son çalışan ayarlarınızı geri yükleme şansını kullanıcılara sunmaktadır.

Kullanmakta olduğunuz tarayıcının ayarlarını düzenleyebileceğiniz ve tarayıcınıza bakım yapabileceğiniz başarılı program olan Auslogics Browser Care'i tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.