AutoclickR

AutoclickR

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 627
  • DOSYA BOYUTU 0.49 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2XDSOFT

AutoclickR, kısayol tuşları yardımıyla otomatik fare tıklamalarını başlatabileceğiniz ücretsiz bir yardımcı programdır.

AutoclickR, kullanıcıların farekerinin sağ, sol ve orta tuş tıklamalarını otomatiğe bağlayabilecekleri ve belirlemiş oldukları tıklama düzenini yine kendi belirleyecekleri kısayol tuşları yardımıyla otomatik olarak başlatabilecekleri ücretsiz bir yardımcı programdır.

Fare tıklamalarını istediğiniz şekilde otomatiğe bağlamanıza olanak sağlayan bu ücretsiz yazılım oldukça kullanışlıdır. Özellikle bilgisayarınızın başında olmadığınız zamanlarda otomatik olarak ekranın belirli bir bölgesine belirli zaman aralıklarında tıklamanız gerekiyorsa AutoclickR'ı kullanabilirsiniz.

Başlangıç ve bitiş anahtar kombinasyonlarını ayarladıktan sonra simülasyon hızını da belirleyerek programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programın kullanım alanlarına farklı bir örnek vermemiz gerekirse, şöyle söyleyebiliriz; örneğin çevrimiçi bir oyun oynuyorsunuz ve bölümü geçmek için ekrana belirli sayıda tıklamanız gerekiyor. Gerekli ayarları yaptıktan sonra bu bölümü AutoclickR ile geçmek çocuk oyuncağı.

Otomatik tıklama görevleri oluşturabileceğiniz ve oluşturmuş olduğunuz görevleri kendi belirleyeceğiniz kısayol tuşları yardımıyla aktifleştirebileceğiniz AutoclickR'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.