AutoCopy

AutoCopy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,145
  • DOSYA BOYUTU 0.05 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Michael Lidman

Firefox internet tarayıcınız için geliştirilmiş bu eklenti ile yazdığınız yazıları sayfa hataları sebebiyle kaybetmeden önce panoya kolay bir şekilde kopyalayabilir ve ardından istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

Web sitenizde, blog adresinizde yazdığınız yazıları internet tarayıcınızda yada yazdığınız web sitesinde oluşan bir hata sonucu kaydedemeden kaybetmemek için kullanabileceğiniz bu kullanışlı eklenti ile bir web sayfasında seçtiğiniz alanı otomatik olarak panoya kaydedebilir ve farenizin orta tuşu ile bu yazıyı internet tarayıcınızda istediğiniz boş bir yere yapıştırabilirsiniz. Kolay kullanım özellikleri ve birkaç tıklama ile panoya kopyalama imkanı sunması ile, AutoCopy her internet kullanıcısının başına gelen "yazım silindi" hatalarının gerçekleşmemesi için kullanılabilecek faydalı bir Mozilla Firefox internet tarayıcısı eklentisidir.

Artık bir yazıyı bir başka sayfaya kopyalamak için yazıyı seçip "CTRL + C" tuşlarına basıp ardından yapıştırmak istediğiniz sayfaya gidip "CTRL + V" yapmanıza gerek yok. Sadece yazıyı seçin ve farenizin orta tuşu ile kopyaladığınız şeyi yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırın.