AutoText

AutoText

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,199
  • DOSYA BOYUTU 0.49 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JitBit Software

AutoText, kullanıcıların farklı anahtar kelimeleri kullanarak hazırlamak istedikleri metin dosyaları için anahtar kelimeleri otomatik olarak tamamlayan yardımcı bir programdır.

AutoText, yazdığınız metin dosyaları üzerinde sürekli kullanmakta olduğunuz anahtar kelimeleri otomatik olarak tamamlayarak verimliliğinizi arttıran yardımcı bir programdır.

Programın sahip olduğu sade ve kullanışlı arayüzü, kullanmak istediğiniz anahtar kelimeleri kolayca yönetmenize olanak sağlamaktadır.

Yazılarınız üzerinde kullanmak ve otomatik olarak tamamlanmasını istediğiniz tüm kelimeleri, programın arayüzü üzerinden kolayca listeye ekleyebilirsiniz.

Dahası kullanmak istediğiniz farklı anahtar kelimeleri kategori bazlı olarak düzenleyebilir ve oluşturduğunuz kategorileri istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Hatta kategoriler altında yer alan anahtar kelimelerle ilgili istatistiksel bilgileri de yine program yardımıyla görüntüleyebilirsiniz.

Program içerisinde yer alan diğer bir güzel özellik de, XML, CSV veya metin formatlı belgeler içerisinde yer alan anahtar kelimeleri doğrudan kendi anahtar kelime listenize ekleyebilecek olmanızdır.

Sistem kaynaklarını yormadan arka planda çalışan uygulama, bilgisayarınızın genel performansını etkilemeden çalışmanıza olanak sağlar.

Hazırlayacağınız her türden metin belgesi içerisinde kullanacağınız kelimelerin otomatik olarak tamamlanmasını istiyorsanız, AutoText'i mutlaka denemenizi öneririm.