Avea Güvenlik

Avea Güvenlik

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,045
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Avea Iletisim Hizmetleri A.S.

Avea Güvenlik ile mobil cihazınızdaki bilgiler güvende.

Avea kullanıcılarına özel olarak sunulan Avea Güvenlik, mobil cihazınız için kapsamlı güvenlik uygulamasıdır. Antivirüs, telefonunuzdaki uygulama ve içerikleri düzenli olarak tarayarak telefonunuzu olası tehditlere karşı korurken, Anti-Hırsız, telefonunuzun çalınması veya kaybolması durumunda cihazınızu uzaktan kontrol ederek hassas verilerinizi koruma imkanı sunar.

Tam tarama seçeneğini kullanarak cihazınız ve sd kartınızın içeriğini tarayabilirsiniz. Reklam Tetikleme Dedektörü, yoğun reklam kullanan uygulamaların zararlı etkilerinden cihazınızı korur. Güvenli Liste fonksiyonunu kullanarak güvenli olduğundan emin olduğunuz uygulamaların tarama dışı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Anti-Hırsız, cihazınızın çalınma veya kaybolma riskini karşılık kişisel verilerinizi güvende tutmak için kullanabileceğiniz oldukça yararlı bir seçenektir. Bu fonksiyonu etkinleştirmeniz durumunda telefonunuzun bulunduğu konumu takip edebilir, SIM kartı değişikliği yapıldığında uyarı alabilir, sesli uyarı gönderebilirsiniz. Ayrıca cihazınızı uzaktan kilitleyebilir, verilerinizi silebilir ve kamera kontrol seçeneği ile hırsızın fotoğrafını çekebilirsiniz.