AVG PRO Antivirüs

AVG PRO Antivirüs

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,053
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AVG Mobile Technologies

AVG PRO Antivirüs, Android cihazlarınız hepsi bir arada güvenlik çözümüdür.

AVG PRO Antivirüs, Android telefon ve tabletinizi çevrimiçi tehditlere karşı koruma altına alan tam özellikli bir güvenlik uygulamasıdır.

100 milyondan fazla kişinin tercih ettiği AVG mobil güvenlik uygulaması, Android cihazlarınızı gerçek zamanlı olarak korumanın yanı sıra cihazlarınızın performansını etkileyen işlemleri tespit edebilir, hırsızlara karşı kişisel verilerinizi koruyabilir, gizliliğinizi tehlikeye atan uygulamalara geçit vermez.

Android için eksiksiz güvenlik uygulaması tanımına uyan AVG Pro Antivirüs, indirdiğiniz tüm uygulamaları tarar, olası tehdit içerenleri anında temizler. Zararlı kod içeren web sitelerine giriş yapmanızı engeller. Böylece güvenli bir şekilde internette gezinebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Güvenli internetin yanı sıra cihazınızın performansına olumlu katkıda bulunan AVG Antivirüs, pili hızlıca tüketen uygulamaları tespit eder, cihazlarınızın yavaşlamasına sebebiyet veren işlemleri sonlandırır. Ayrıca internet kullanımınızı takip ederek anlık bildirimde bulunur. Böylece 3G paketinizi aşmaz ve süpriz faturalarla karşılaşmazsınız.

Milyonların tercihi AVG Pro Antivirüs'ün hırsızlık koruması da mevcuttur. Uzaktan yönetim panelini kullanarak çalınan telefonunuzun konumunu harita üzerinden takip edebilir, telefonunuzu kilitleyebilir, SIM kartı değiştiğinde telefonun otomatik olarak kullanılamaz hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Sadece 9.30 dolar ücret ödeyerek Android cihazlarınızı bir yıl süreyle koruma altına alabilir, dilerseniz bu süre sonunda aboneliğinizi yenileyebilirsiniz. AVG PRO Antivirüs, fiyatını sonuna kadar hakeden ve kesinlikle denenmesi gereken uygulamalardan.