AVI Media Player

AVI Media Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 99,478
  • DOSYA BOYUTU 6.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici vsevensoft.com

AVI Media Player, sabit diskiniz üzerinde yer alan AVI uzantılı video dosyalarınız oynatabileceğiniz ücretsiz bir medya oynatıcıdır.

AVI Media Player, adından da anlaşılacağı gibi AVI uzantılı video dosyalarını oynatmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir medya oynatıcıdır.

Oldukça basit ve sade bir arayüze sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Sürükle bırak desteğine sahip olmayan program yardımıyla izlemek istediğiniz dosyaları, program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla açmanız gerekmektedir.

Oynatma, durdurma, ses ayaları, geri gitme, tam ekran modu ve çalma listesi gibi tüm medya oynatıcılarda yer alan özelliklere sahip olan AVI Media Player, kullanıcılara bunlar dışında ekstra bir özellik sunmamaktadır.

Ekran boyutunu değiştirebileceğiniz oynatıcı üzerinde yer alan çalma listesi özelliği yardımıyla kendi çalma listelerinizi oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz. Daha sonra kaydetmiş olduğunuz çalma listelerini program yardımıyla tekrar açarak favori videolarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Oldukça basit bir program olan AVI Media Player, sistem kaynaklarını neredeyse hiç yormamaktadır ve oldukça iyi tepki sürelerine sahiptir.

Testlerim sırasında herhangi donma, takılma veya kitlenme gibi bir problemle karşılaşmadığım programı tüm kulanıcılarımıza tavsiye ederim. Tabii bu noktada programın oldukça basit bir program olduğunu ve gelişmiş seçenekleri sizlere sunmadığını bir kez daha belirtmeliyim.