Aviary Photo Editor

Aviary Photo Editor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,807
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aviary

Fotoğraflarınız üzerinde hızlı ve kolay efektler, düzenlemeler uygulamak isterseniz bu Windows 8 uygulamasını kaçırmayın.

Aviary uzun süredir pek çok resim ve fotoğraf düzenleme uygulaması ile tanınıyor ve hem standart Windows uygulamaları hem de mobil işletim sistemlerindeki uygulamaları ile öne çıkıyordu. Şimdi ise fotoğraf düzenleme şansını Windows 8 metro arayüzü uygulaması olarak bizlere sunuyor.

Aviary Photo Editor elbette profesyoneller için değil ancak standart PC kullanıcılarının ihtiyaç duyabilecekleri tüm resim düzenleme özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Resimlerinizi döndürebilir, kesebilir, renk tonlarını değiştirebilir, ufak efektler ve filtreler verebilir, kontrast ayarlamaları yapabilir ve görünümlerini en iyi hale getirebilirsiniz.

Bünyesinde hazır bazı çizim grafikler de barındıran uygulama aynı zamanda kırmızı göz temizleme, diş beyazlatma gibi kullanıcıların en çok ihtiyaç duydukları temel nitelikleri de bulunduruyor. Eğer detaylı ve profesyonel bir işiniz yoksa, sadece bir kaç düzeltme ile resimlerinizi daha iyi hale getirmek istiyorsanız Aviary Photo Editor'ü kullanmayı unutmayın.