Awesome HUD

Awesome HUD

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 226
  • DOSYA BOYUTU 2.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MustbeGames

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile aracınıza HUD özelliğini ekleyebilirsiniz.

HUD (Heads Up Display) günümüzde pek çok araçta standart donanımlar arasında sunulan özelliklerden bir tanesi. Fakat ne yazık ki bu özellik ya üst sınıf otomobillerde sunuluyor ya da sonradan araca ekletmesi oldukça maaliyetli oluyor.

Awesome HUD ise aracınızın modeli ne olursa olsun bu özelliği ücretsiz olarak kullanmanıza imkan sağlıyor. Tablet biraz büyük olacağı için bu uygulamayı iPhone cihazınızda kullanmanızı tavsiye ediyorum. Uygulamayı kullanmak son derece basit ve hızlı.

Sadece uygulamayı açın ve internet bağlantınızın olduğundan emin olun. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra telefonunuzu hemen ön cam ile direksiyon arasında kalan bölgeye yerleştirmeniz gerekiyor. İyi yerleştiğinden emin olun yoksa telefonunuz yere düşebilir ve hasar alabilir.

GPS özelliğini kullanan Awesome HUD farklı temalar sunuyor. Fakat ne yazık ki bunlar ücretli ve kullanabileceğiniz bir tema bulunuyor. Bence bu tema gayet yeterli ve iş görüyor.

Aracınıza ücretsiz olarak HUD özelliği eklemek istiyorsanız Awesome HUD kategorisi içerisindeki en iyi uygulamalardan bir tanesi.