Bad Bird Blocker

Bad Bird Blocker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 115
  • DOSYA BOYUTU 0.02 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici lukasbrauncom

Twitter'daki reklam içerikli gönderilerden, kişilerden ya da hashtag'lerden rahatsız oluyorsanız, bu reklamları engellemek Bad Bird Blocker eklentisiyle mümkün.

Twitter’da yer alan sponsor reklamlardan rahatsız oluyorsanız ve bunları kaldırmanın bir yolunu arıyorsanız, Bird Bird Blocker adlı Firefox eklentisi tam size göre.

Twitter, sosyal platformlar arasında en az reklam içeriğine sahip olan ağlardan bir tanesi. Bundan dolayı aldığı reklam içeriklerini zaman akışında, trend topic listesinde ya da kişi önerileri bölümünde yayınlayan Twitter’daki bu durum bazen hepimizi rahatsız edecek seviyelere ulaşabiliyor.

Zaman akışında görmek istemediğimiz bu içerikleri kaldırmak aslında çok basit. Mozilla Firefox tarayıcısını kullanıyorsanız, Bad Bird Blocker adlı eklentiyi yüklemek sizi bu dertten kurtaracaktır. Birçoğunuzun rahat bir nefes aldığını hisseder gibiyim. Eklentinin kullanımı ise herhangi bir ayar gerektirmiyor. Yapmanız gereken tek şey eklentiyi kurduktan sonra tarayıcınızı yeniden başlatmak. Bu küçük işlemleri uyguladıktan sonra, Twitter’a girdiğinizde reklam içerikli tweetleri, kişileri ve hashtag’leri artık görmeyeceğinizden emin olabilirsiniz.