Batch File Renamer

Batch File Renamer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,452
  • DOSYA BOYUTU 0.05 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ezyware

Yüzlerce dosyayı yeniden adlandırmanız mı gerekiyor? Bu iş çok uzun sürebilir, fakat siz en kısa yoldan halletmek istiyorsanız kolay kullanımlı ücretsiz Batch File Renamer uygulaması bu işi sizin için yapmaya hazır.

Elindeki yüzlerce dosyayı yeniden adlandırmak zorunda olan bilgisayar kullanıcıları bilir ki bu iş tek tek yapıldığında çok acı verici olabilir. İşte bu basit ama sıkıcı işi halletmenin kolay ve akıllıca yollarından biri olan Batch File Renamerprogramı karşınızda.

Kullanımı çok kolay olan bu uygulama ile dosya isimlerini yapılandırmak önceden yapılandırılmış seçenekler ve satır komutlarıyla daha da basit hale geliyor. Bu ücretsiz program sonuçları sizlere daha yeniden adlandırma işlemi başlamadan sunuyor. Böylece önizleme özelliğini kullanarak yeniden adlandıracağınız dosyaların yeni isimlerine önceden bir bakış yapabiliyorsunuz.

Ayrıca programda büyük harf ve küçük harf ayarlama seçenekleri de sizlere sağlanıyor. Normalde çok zor olan bir işi basit bir şekilde basit bir program üzerinden hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olan bu araç çok işinize yarayabilir.