Battle.net Mobile Authenticator

Battle.net Mobile Authenticator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,251
  • DOSYA BOYUTU 0.79 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Blizzard

Battle.net Mobile Authenticator, Battle.Net hesaplarınıza ekstra koruma sağlayacak olan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Battle.net Mobile Authenticator, bilgisayar kullanıcılarının Battle.net hesapları üzerinden oynadığı Blizzard oyunlarında ekstra güvenlik sağlamasına yarayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Bildiğiniz üzere Blizzard, dünya üzerindeki en popüler oyun şirketlerinden bir tanesidir. Bünyesinde Diablo, Warcraft, Starcraft ve HearthStone gibi oyunları bulunduran şirket, oyuncuların hesaplarını koruması için çıkarmış olduğu Authenticator'lerın mobil versiyonlarını oyunculara ücretsiz olarak sunmaktadır.

Özellikle içerisinde değerli karakter ve eşyalar bulunduran hesapların güvenşiğini sağlamak oldukça zor olabiliyor. Söz konusu hackerlar olunca bunu sağlamak için oldukça dikkatli davranmalısınız. Fakat Blizzard oyuncularının hesaplarını tamamen güvene alabilmek için Battle.net Mobile Authenticator uygulamasını geliştirerek oyuncuların Android cihazları üzerinden hesaplarını koruyabilmesini sağladı.

Uygulama basit olarak bir doğrulama kodu oluşturarak, hesabınıza giriş yaparken bu kodu girmenizi istiyor. Bu sayede onay koduna sahip olmayan diğer kişiler hesabınıza hiç bir şekilde giriş yapamıyorlar. E-posta adresiniz ve şifreniz çalınmış dahi olsa doğrulama koduna erişemeyen hackerlar hesabınızı çalamazlar ve zarar veremezler. Ayrıca uygulamayı yükleme işleminden sonra cihazınızla eşleme yaparak sadece sizin cihazınıza özel onaylama kodu üretebiliyorsunuz. Bunun anlamı siz dahi hesabınıza giriş yapmak için arkadaşlarınızın cihazlarına uygulamayı indirerek doğrulama kodunu öğrenemezsiniz. Bunun için hesap ayarlarınızdan doğrulama işlemlerini komple kaldırmanız ve uygulamayı başka cihaza baştan krumanız gerekmektedir.

Oldukça sade ve kullanımı kolay olan uygulamayı sınırsız süreli ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Battle.net hesaplarınızı kolay bir şekilde çok daha güvenli hale getiren Battle.net Mobile Authenticator uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize indirerek mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.