Beauty Booth

Beauty Booth

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 443
  • DOSYA BOYUTU 31.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JellyBus Inc.

iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak kendinizi fotoğraflarda daha güzel göstermek için ücretsiz olan bu uygulamayı deneyin.

Beauty Booth uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve kendinizi fotoğraflarda çok daha güzel bir şekilde gösterebileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Kolay kullanılır yapısı ve içerisindeki tüm araçlara en hızlı yoldan erişebilmeniz sayesinde fotoğrafınızı çeker çekmez kendinizi en güzel hale getirebilirsiniz.

Uygulama temel olarak gözlerinizi hedef alıyor ve ilk olarak insanı en güzel gösteren şeyin gözler olduğunu belirtiyor. Dolayısıyla gözlerinizi biraz büyütme, şeklini ayarlama gibi özelliklerini kullandıktan sonra, ten renginizi ve teninizdeki pürüzleri de ortadan kaldırarak fotoğrafınıza en iyi son hali veriyor.

Kendinizi güzelleştirdiğiniz fotoğraflarınızı daha sonra Instagram, Twitter, Facebook gibi sosyal ağlardaki hesaplarınız üzerinden de paylaşabilir ve arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz. Dilerseniz etiketler ve stickerlar ekleyerek daha eğlenceli anlar da oluşturma şansınız var. Sık sık kendi fotoğraflarınızı çekiyorsanız uygulamayı kaçırmamanızı öneriyorum.