Bir Milyon Kimin?

Bir Milyon Kimin?

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 690
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Endemol Türkiye

Bir Milyon Kimin, televizyonlarda gördüğümüz bilgi yarışmasına göre uyarlanarak 10'arlı sorular ile bilginizi test edebileceğiniz bir Android bilgi yarışması uygulamasıdır.

Bir Milyon Kimin, Show TV'de yayınlanan yarışma programramından esinlenilerek hazırlanan bir Android bilgi yarışması oyunudur. Aynı program gibi 10.000 sorudan oluşan uygulamada karşınıza çıkan 10'arlı soruları doğru yanıtlamak için uğraşmalısınız.

Kendi içerisinde en çok soruya sahip olan bilgi yarışması uygulamalarından iri olan Bir Milyon Kimin, Android telefon ve tabletlerinizden kolayca oynanabilir. Şık tasarım ve kullanışlı arayüzü sayesinde rahatça oynayacağınız bilgi yarışmasında, size yardımcı olmak amacıyla her bir yeni soru ekrana geldiğinde önceki sorunun cevabını şıklar altındda görebilirsiniz. Böylece bir çok sorunun cevabı aklınızda yer etmiş olur.

Ücretsiz olarak indirerek ister arkadaşlarınızla, ister kendi başınıza ister de aile bireyleriniz ile birlikte bilgi yarışması düzenleyerek kimin daha bilgili olduğunu bulabilirsiniz.