Birthdays for Android

Birthdays for Android

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 71
  • DOSYA BOYUTU 1.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici delight.IM

Birthdays for Android, Android cihazlarınız üzerinden arkadaşlarınızın ve aile bireylerinizin doğum günlerini unutmamak için kullanabileceğiniz etkili uygulamalardan bir tanesidir.

Birthdays for Android, size ücretsiz olarak tanıdıklarınızın ve aile bireylerinizin doğum günlerini hatırlatarak unutmamanızı sağlayan oldukça etkili bir Android uygulamasıdır.

Unutkan veya yoğun iş temposuna sahip kişilerin kullanımı için ideal olan uygulama ile birlikte artık giç bir doğum gününü kaçırmazsınız. Rehberinizdeki kişilerin doğum günlerini otomatik olarak alan uygulama, listenizdeki kişilerden herhangi birinin doğum günü geldiğinde bildirim olarak ekrana getiriyor. Ayrıca uygulama içerisinden tüm kişilerin doğum günlerini en yakın olandan itibaren sırasıyla takip edebiliyorsunuz. Listenizdeki kişilerin isim, soy isim ve kaç yaşına gireceği bilgilerini görüntüleyebildiğiniz uygulama, bu işlemleri yapabilmek için yükleme esnasında sizden belirli izinler istemektedir.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi ise, Facebook hesabınızda ekli olan arkadaşlarınızın doğum günlerini kolayca senkronize edebilmeniz. İster bir defalığına isterseniz sürekli çevrimiçi senkronize seçeneği ile hem kişi listenizdeki hemde Facebook hesabınızdaki arkadaşlarınızın doğum günlerini güncel olarak yenileyebilirsiniz. 

Android cihazınızın ajandası yerine alternatif doğum günü uygulaması olarak kullanabileceğiniz uygulama gayet şık ve sade bir arayüze sahip. Kullanımı kolay olan uygulama, arkadaşlarınızın doğum günü bildirimleri üzerinden kolayca kutlamanızı sağlıyor. Ayrıca içerdiği tüm doğum günlerini güvenlik açısından cihazınızın SD kartına kopyalabilirsiniz.

Temel fonksiyonu ve içerdiği yararlı özellikler ile bilrikte oldukça etkileyici bir servis sunan Birthdays for Android uygulamasını ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.