BMClock

BMClock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,143
  • DOSYA BOYUTU 3.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alexander Fate

BMClock programı sayesinde bilgisayarınızın masaüstünde tarih ve saati kolayca görebilir, alarmlar kurabilirsiniz.

Bilgisayarlarımızda bulunan Windows'un varsayılan saat uygulaması her ne kadar günlük kullanımda pek çok kullanıcı için yeterli olsa da, biraz daha detaylı saat ve tarih bilgilerine ihtiyaç duyanlar için yetersiz olduğu açık. Özellikle düzenli bir şekilde masaüstünde iyi bir saat bilgisi bulunmasını isteyenlerin faydalanabilecekleri BMClock programı sayesinde yerel saat ve tarih konusunda detaylı bilgileri sürekli olarak görebilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü çok kolay ve hızlıca kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmış. Saat ve tarih bilgilerini sunmanın yanında bir görev yöneticisi olarak da kullanılabilen program, böylece belli tarih ve saatlere alarmlar kurmanızı, görevlerinizi eklemenizi de sağlıyor ve ajandanızın daha kolay bir şekilde yönetimini sağlayabiliyor.

Hem tek seferlik görevler hem de düzenli görevler için alarm kurma özelliği bulunan programın ayarlar bölümü de sade bir şekilde hazırlandığı için ufak detayları hemen ayarlayabiliyorsunuz. Ancak maalesef çoklu alarm kurmaya izin vermediği için ciddi ve gelişmiş bir iş yönetimi uygulamasına ihtiyaç duyanlar için yetersiz olacaktır.

Temel olarak basit zaman yönetimi programlarına ihtiyaç duyuyorsanız tercih edebileceğinize inandığım BMClock, sistem kaynaklarını verimli kullanması ve sorunsuz çalışması nedeniyle denenmesi gerekenlerden birisi.