Body Symbol Free

Body Symbol Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 65
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Solar Joke

Body Symbol Free uygulamasını iPhone ve iPad'lerinizde kullanarak en güzel fotoğraflı sembolleri oluşturabilirsiniz.

Body Symbol Free uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz en ilginç fotoğraf çekme ve düzenleme uygulamalarından bir tanesi. Temel olarak çektiğiniz fotoğraflarla şekiller oluşturmanızı sağlayan ve sevdiklerinize gönderebilen uygulamanın arayüzü de oldukça kolay bir şekilde hazırlanmış ve öğrenebilmeniz için verilen tanımlamalar da yeterli. Sanıyorum ki uygulamanın fonksiyonlarını kullanırken herhangi bir zorluk çekmeyeceksiniz.

Kendi fotoğraflarınızı kullanarak bu şekilleri yaratabilmek için gereken tüm fotoğraf düzenleme araçları uygulamayla birlikte geliyor ve şekil oluşturulduktan sonra da düzenlemeler yapabilmeniz mümkün. Fotoğraflarınıza efektler ve yazılar eklemek gibi pek çok düzenleme seçeneği mevcut.

Uygulamanın bu ücretsiz sürümü kırk adetten fazla sembol bulunduruyor ancak uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak yüzlerce farklı sembole ulaşabilir ve böylece daha gelişmiş ve özel fotoğraflar yaratabilirsiniz. Hazırladığınız fotoğrafları sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşmak da oldukça kolay.

Fotoğrafınızı çekerken şekli doğru bir şekilde oluşturabilmek için uygulama zamanlama özelliğini de sunuyor ve böylece fotoğraf çekerken aceleye gerek kalmıyor. Eğer akıllı telefon ve tabletinizde farklı ve yeni bir fotoğraf çekme deneyimi elde etmek istiyorsanız kesinlikle göz atmanız gerekenler arasında yer aldığına inanıyorum.