BotRevolt Free Edition

BotRevolt Free Edition

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 402
  • DOSYA BOYUTU 2.97 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Spam Revolt Company

BotRevolt Free Edition bilgisayarınızı tehlikeli ve kötü amaçlı bağlantılardan korumak için kullanabileceğiniz bir bağlantı bloklama yazılımıdır.

BotRevolt adlı programın daha basit bir sürümü olan BotRevolt Free Edition, programın temel özelliklerine erişmenizi sağlayan basit ve ücretsiz bir sürümüdür. Uygulamanın temel amacı, aktif internet bağlantılarını izlemek ve varsa şüpheli olanları engellemektir.

Potansiyel olarak tehlike arz eden sitelerin listesini içerisinde barındıran ve sürekli olarak güncellenen bu liste sayesinde bilgisayarınıza bulaşabilecek herhangi bir zararlı yazılımdan sizleri koruyan programın kullanımı gerçekten çok kolaydır.

Programı ilk çalıştırdığınız sırada spyware, malware ve benzeri zararlı yazılımlar için veritabanını internet üzerinden günceller ve ardından bilgisayarınız üzerinde gerçekleşen tüm ağ işlemlerini listelemeye başlar. Bu sayede anlık olarak bilgisayarınızın hangi IP'ler üzerinden hangi internet sitelerine bağlandığınıda takip edebilirsiniz.

Sonuç olarak internet üzerinde güvenli bir şekilde gezinmek isteyen kullanıcılarımız, tedbiri elden bırakmamak adına kendi kullandığı güvenlik yazılımların yanında ek bir yazılım olarak BotRevolt Free Edition'ı da kullanabilirler.