Bounty

Bounty

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 975
  • DOSYA BOYUTU 6.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Twentify

Mobil cihazınızdan haritayı açınca kısa bir süre başkalarına yardımcı olup para kazanmanızı sağlayacak ücretsiz bir uygulama.

Son derece orijinal bir fikirle mobil cihazlara ulaşan Bounty isimli bir uygulama Tolga Bakkaloğlu ve Twentify tarafından bizlere ulaştırılıyor. Amacı, serbest dolaşan kullanıcılara etrafında bulacağı fırsatlardan yararlanabileceği ve para kazanabileceği bir dünya yaratmak olan bu uygulama bir yandan işletmelere de yardımcı olmayı da başarıyor. Uygulama içerisinde bulunan haritada etrafınızda yer alan para ödüllü görevler var ve işleri tamamladığınızda banka hesabınıza teklif içerisinde yer alan miktar aktarılıyor.

Yapmanız gereken işler başkalarına da fayda sağlayacak. Bu uygulama ile yeni üretilen bir ürünün paralı test grubuna dahil olabilirsiniz, yeni bir mekanın içerisinde yer alan menünün fotoğraflarını çekebilirsiniz ve farklı işletmelerin aklına gelen fikirlerinin hemen bir parçası olabilirsiniz. Haritanızı açıp şehir içerisinde yer alan fırsatlara ulaşmanız mümkün olacaktır. İşletmeler ve toplum arasında ilginç bir bağ kurma potansyeline sahip olan uygulama oldukça sıradışı bir sosyal deneyi de gerçekleşmiş oluyor.

Android cihazlarınız için hazırlanmış olan bu uygulama size para kazandırma ihtimali taşıdığı gibi indirmeye karar vermiş olmanız durumunda da herhangi bir ücret talep etmeyip tamamen ücretsiz bir hizmete kavuşmanızı sağlıyor. Bahsetmiş olduğumuz uygulama özelliklere ilgiliyseniz Bounty isimli bu uygulamayı denemek isteyebilirsiniz.