Bug Shooting

Bug Shooting

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 205
  • DOSYA BOYUTU 6.43 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alexej Hirsch

Bug Shooting ile ekranınızdaki görüntüleri resim olarak kaydedebilirsiniz

Bug Shooting, ekran görüntüsü alma ve düzenleme işlemlerini bir arada toplayan kullanışlı bir ekran görüntüsü alma programıdır.

Bug Shooting kullanarak bilgisayarınızın ekranındaki görüntüyü aynı şekilde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Bunun yanında bir resim editörü olarak kullanabileceğiniz program ile yakaladığınız "screenshot" ya da ekran görüntülerine notlar iliştirebilir, çeşitli işaretler ve şekiller ekleyebilirsiniz.

Bug Shooting akıllı bir ekran görüntüsü yakalama teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde ihtiyacınıza yönelik ekran görüntülerini pratik bir şekilde kaydedebilmektesiniz. Dilerseniz seçeceğiniz belli bir bölgenin, herhangi bir pencerenin ya da bütün ekranın görüntüsünü yakalayabilirsiniz.

Bug Shooting ekran görüntüsü alma işlemlerini oldukça kolaylaştıran büyüteç özelliğine sahiptir. Bu araç ile ekran görüntüsü alırken büyüteç sayesinde piksel bazında büyütülmüş görüntüye sahip olursunuz ve çok daha hassas bir şekilde ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Bug Shooting ekran görüntülerinize çeşitli efektler eklemenize imkan tanır. Dilerseniz metin ekleyebilir, resimlerinizde oklar, şekiller ve farklı grafikler kullanabilirsiniz. Bu sayede sunumlar için veya resimli anlatımlar için özel ekran görüntüleri hazırlayabilirsiniz.